Nanortopedi Teknoloji Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Klasik tıbbi malzemelerin ve tedavi yöntemlerinin yanında yeni malzeme teknolojileri ile kullanıcıların yaşam kalitesini artırmak tedavi sürecini hızlandırmak hastalıkların erken teşhis ve tedavisini kolaylaştırmaktır.

Nanortopedi, Türkiye’deki biyomedikal sahada göze çarpan yetersizliklerin giderilmesi adına önemli bir boşluğu doldurmayı hedeflemektedir. Özellikle ortopedi alanında uluslararası gelişmeleri yakından takip etmekle birlikte medikal teknolojide Türkiye’de öncü bir konumda yer alabilmesi adına olanın en iyileriyle hareket etmektedir. Nanortopedi yalnızca mevcut teknolojiyi takip etmeyi değil inovatif yaklaşımları ve yeni buluşları önceler. Bu yanı ile Türkiye’nin biyomedikal alanında uluslararası rekabete dahil olmasına hizmet etmektedir.​​

Daha Fazlası

WORKRUNNER

Design, build and manage your own application virtually without a single line of coding!

Workrunner is an innovative software platform that enables organizations to manage all their business tasks regardless of their size or complexity. Any process as simple as a PTO Approval or a hiring but as complex as a difficult manufacturing involving high mix of customers and parts can be managed by Workrunner. Just reserve your free domain, download your business apps and you’re ready to go. You have full control over the apps you use which means you can customize any app to match the needs of your enterprise.

Daha Fazlası

Mobisem Teknoloji

Sahip olduğumuz tecrübe ile doğru teknolojiyi birleştirerek mobil dönüşüm, operasyon yönetimi ve yazılım geliştirme alanlarında özel çözümler üretiriz. Teknolojik çözümlerimiz kurumsal işleyişin temelleri olan ölçme, karar verme ve operasyon yönetimi gibi bileşenlere kolaylık getirir. Müşterilerimizin yatırım ve operasyonel karlılığını arttırır. Sunduğumuz katma değerli çözümler müşterilerimize yeni ve daha büyük iş hedeflerinin peşinde koşabilme fırsatı yaratır.

Daha Fazlası

KUZU GRUP

İnsana ve bilgiye önem veren, teknolojiyi kültürel dokumuza uygun olarak kullanan, insan odaklı yapılar ve hizmetler üreterek, ahenkli, dengeli ve yaşanabilir bir dünyaya katkıda bulunmaktır.

Rekabetçi bir dünyada ülkemizin gücüne destek vermek, bu amaçla alanımızla ilgili bilimsel, araştırmacı, yenilikçi yönlerimizi geliştirmek, kaliteli insan kaynağımızla sektörde öncü ve ufuk açıcı lider bir kuruluş olmaktır.

Daha Fazlası

Vis Teknoloji

VIS Teknoloji, müşterilerinin gereksinimlerini analiz ederken teknolojik gelismeleri ve edinilmiş tecrübeleri harmanlayıp “Katma Değerli Yenilikçi Çözümler” sunma/sunabilme odaklı çalışmalar yürütmektedir.

Ayrıca; “Etkileşimli Artırılmış Gerçeklik Simulasyonu”, “Bilgi Güvenliği” ve “Büyük Veri Kaşifliği” gibi yenilikçi ve AR-GE temelli ileri teknoloji ürünler geliştirmekteyiz. VIS Teknoloji , geliştirdiği çözümlerin uygulanabilir ve sürdürülebilir olmasına büyük önem vermektedir. Bu sebeple geliştirdiği tüm çözümlerin güvenli altyapılara sahip olması ve kurumlardaki diğer sistemler ile entegre çalışabilmesi için sektörel dinamikler ve uluslar arası kabul görmüş endüstri standartlarını dikkate alarak çalışmayı ilke olarak kabul etmiştir.

Daha Fazlası

Orsa Proje Danışmanlık

2009 yılında kurulan Orsa Proje ve Danışmanlık, kuruluşundan bu yana yukarıda belirtilen yaklaşımlar ile müşterilerinin projelerine paydaş olma ilkesi ile, Havacılık ve Otomotiv sektörü başta olmak üzere, ana sanayi firmalarını destekleyen ilgili tüm sanayiler ve diğer sektörlerde gerçekleştirilen projelerde görev almış, tecrübeli bir ekip ile çalışmalarını yürütmektedir. Firmamız 2016 yılında almış olduğu çeşitli distribütörlükler ile müşterilerinin ölçüm sistemleri, tasarım/kalite kontrol yazılımları ile ilgili ihtiyaçları doğrultusunda, entegrasyon/satış ve satış sonrası eğitim/teknik destek konulu faaliyetlerini de proje üretimi çalışmaları yanı sıra sağlamakta ve sürekli olarak geliştirmektedir.

Daha Fazlası

Testimonials

We thanks for all our awesome testimonials! There are hundreds of our happy customers!
Let's see what others say about GoodWEB Solutions website template!